Facebook

II Bieg Rodzinny św. Maksymiliana

REGULAMIN      ZAPISY

 

Z wielką radością ogłaszamy, iż we wrześniu każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji – II Rodzinna Pielgrzymka Biegowa św. Maksymiliana – Bieg na Maksa w Sanoku rusza już 11 września 2021 roku!

Mamy nadzieję, że zechcecie razem z nami upamiętnić w ten sposób 80. rocznicę śmierci św. Maksymiliana Kolbego, którą w tym roku obchodzimy. Bieganie to co prawda nie salwy honorowe i składanie wieńców, ale w ten nieco inny sposób również można uczcić ważne dla naszego kraju wydarzenia – przez wspólne spędzenie czasu dajemy świadectwo sobie nawzajem i każdemu obok. Niech nie zabraknie całych rodzin, młodszych, średnich i starszych, maluchów w wózkach spacerowych, czy śmiałków o lasce – zapraszamy wszystkich!

Nie należy zbytnio martwić się kondycją, jako że przygotowane został trzy dwie: 2 km dla początkujących sportowców, 5 km dla nieco bardziej wprawionych zawodników oraz 10 km dla biegowych wyczynowców. Wszelkie informacje dotyczące biegu znajdują się w Regulaminie.

Organizacyjnie jesteśmy w dobrym miejscu i mamy nadzieję, że zmieniające się restrykcje sanitarne nie staną nam na drodze, ale Wasze bezpieczeństwo przy takich imprezach cenimy najbardziej. By być na bieżąco z ewentualnymi zmianami, zapraszamy do śledzenia zarówno strony internetowej jak i Facebook’a.

A tych, którzy mimo wszystko pobiec nie mogą zachęcamy do pomocy, bo wspierających rąk nigdy za wiele! Zainteresowanych szczegółami biegowego wolontariatu zapraszamy do kontaktu z ks. Michałem Kozakiem (mailowego, telefonicznego lub facebook’owego, można też zagadać osobiście 🙂 ).

Do zobaczenia!


Karta zawodnika wraz z oświadczeniem do pobrania TUTAJ – prosimy uzupełnić wszystkie dane z wyjątkiem numeru startowego.