Facebook

IV Bieg Rodzinny św. Maksymiliana

REGULAMIN      ZAPISY

 

Z wielką radością ogłaszamy, iż we wrześniu każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji – IV Rodzinna Pielgrzymka Biegowa św. Maksymiliana – Bieg na Maksa w Sanoku rusza już 23 września 2023 roku!

Przez wspólne spędzenie czasu dajemy świadectwo sobie nawzajem i każdemu obok. Niech nie zabraknie całych rodzin, młodszych, średnich i starszych, maluchów w wózkach spacerowych, czy śmiałków o lasce – zapraszamy wszystkich!

Nie należy zbytnio martwić się kondycją, jako że przygotowane zostały dwie trasy i dystanse: 2 km dla początkujących sportowców, 5,5 km dla nieco bardziej wprawionych zawodników. Wszelkie informacje dotyczące biegu znajdują się w Regulaminie.

Organizacyjnie jesteśmy w dobrym miejscu i mamy nadzieję, że zmieniające się restrykcje sanitarne nie staną nam na drodze, ale Wasze bezpieczeństwo przy takich imprezach cenimy najbardziej. By być na bieżąco z ewentualnymi zmianami, zapraszamy do śledzenia zarówno strony internetowej jak i Facebook’a.

A tych, którzy mimo wszystko pobiec nie mogą zachęcamy do pomocy, bo wspierających rąk nigdy za wiele! Zainteresowanych szczegółami biegowego wolontariatu zapraszamy do kontaktu z ks. Michałem Kozakiem (mailowego, telefonicznego lub facebook’owego, można też zagadać osobiście 🙂 ).

Do zobaczenia!